Harika İnleme Sesi Çıkaran Escort Bayan Aşkın

Güzel bir sevişme yaşamak için benimle iletişime geçin. En güzel zamanlarınız benimle geçirmiş olduğunuz zamanlar olduğunu siz beylerde göreceksiniz. Hiç kimseye hayır demek istemiyorum beni bu durumda bırakmamak için lütfen dediklerimi yapın ve beraber mutlu olalım. Eğer dediklerimi yapmazsanız iki tarafda mutsuz olur. Bu yüzdende güzel sevişme gerçekleştiremeyiz. Adım gibi her zengin erkeğe Aşkım diyorum aslında adım Aşkın arada ufak bir fark var. Siz yinede bana “Aşkım” diyebilirsiniz hiç alınmam daha çok hoşuma gider bunu demeniz.

Beni daha iyi tanımanız için kendim hakkında ufak bilgiler vermek istiyorum. İsmim Aslı küçük bir köy kızıyım bu yüzden ilk sesimi 25 yaşında yaptım ve çok hoşuma gitti. Amımın ıslandığını ilk defa o an yaşamıştım bakireydim ve ilk seks nedense çok acılı geçmedi sanki daha önceden yapmışım ve alışmışım gibi hissettim. Tabi bu zevki veren uzun zamandır aşık olduğum kahveciydi. 170 cm boyundayım 55 kiloda 88 55 93 bedene sahibin. Sarı saçlarım var göz rengim ise mavidir tam bir seks afetiyim.

Seks için otellerde buluşuyorum. Bu otellerin lüks olmasına dikkat ediyorum. Beni her yerde sikemezsiniz paranız yoksa sevişmeyin zaten. Parasız erkeği sadece annesi sever bunu da unutmayın.